Reference

Komentáře těch, co už focení se mnou absolvovali.

 

Barča Razímova - focení doma: 

Děkujeme vám za úžasné focení a váš přístup, domácí prostředí bylo pro prcka ideální a fotky jsou prostě nádherný.

 

Lenka Kubátová - focení doma:

Focení u nás doma probíhalo naprosto skvěle. Rychlá domluva, příjemné vystupování, dobrá nálada, profesionální fotky. Navíc jsme se cítili mnohem pohodlněji u nás doma než v cizím prostředí. Fotky dopadly krásně, ani jsem nečekala, že to bude vypadat tak pěkně, když je to focene u nás. Za nás naprosto doporučuji!

Jaruška Cibulková - focení doma:

Moc děkujeme za focení, moc se nám líbilo a i když Davídek neměl moc náladu a občas plakal tak vy jste to nevzdal a udělal nám ty nejhezčí fotky. Moc děkujeme.

Petra D. - focení doma:

Dobrý den, jsou to úžasné fotky, hlavně ty detaily jsou super. Ani nevíme, které fotky si máme zvětšit na obraz, jsou všechny moc krásné. Určitě se ozveme až budeme malá větší.

Veronika Vaňková - focení dětí venku:

Naprosto úžasné venkovní focení! Perfektní a profesionální přístup k celé věci a hlavně k naší hyperaktivní holčičce. Ani by mě nenapadlo, že během dvou hodin může vzniknout tolik pěkných fotek. Už teď se těšíme na další focení.

Focení dětí karlovy vary

 

František Cahák - focení svatby Sokolov:

S panem Kábrtem jsme byli naprosto spokojeni jak profesionalitou tak milým přístupem. Foceni bylo pěkné, zábavné a přirozené. Výsledné fotky predčily naše očekávání. Moc děkujeme a určitě doporučujeme!

Svatební fotograf sokolov


GALERIE - POSLEDNÍ SVATBY, SLAVNOSTI A JINÉ