Mgr. Jan Kábrt

Jsem profesionální fotograf, grafik, cestovatel a lektor

Rád bych, aby focení se mnou pro Vás bylo zábavou a společně jsme vytvořili krásné fotky, ze kterých budete nadšení. Pomáhám lidem zvěčňovat jejich krásné vzpomínky.

Velmi mě baví práce s lidmi, a proto se věnuji především fotografování lidí. V roce 2018 to bude 10 let, co jsem se stal svatebním fotografem, a za tu dobu jsem nafotil již přes 200 krásných svateb. Před mým objektivem stály desítky rodin s dětmi, krásné dámy, mnoho společenských událostí a maturitních plesů.

Působím jako fotograf v Sokolově, Karlových Varech, Chebu, Plzni a okolí. Často ale vyjíždím i za hranice těchto regionů.

Jako fotograf neustále hledám nová místa k zachycení. Od roku 2010 jsem měl například možnost fotografovat několikrát v USA, na Islandu, Asii ale i na těch nejhezčích místech v Evropě. Z těchto cest jsem vydal několik kalendářů a moje cestopisy si můžete přečíst na mém blogu www.cestovanisfotografem.cz nebo na portálu cestovních agentur a kanceláří.

Budu se těšit na případné focení s Vámi.

Fotografická Výbava

Pracuji se špičkovými fotoaparáty Canon 6DCanon 6D mark II. Objektivy využívám Canon 17-40mm f4 L, Canon 24-70mm f2,8 L, Canon 135 mm f2 L, Sigma 35 mm 1,4 art. Světelnou atmosférů pak dodají blesky Canon EX580II a Olympus FL50.


GALERIE - POSLEDNÍ SVATBY, SLAVNOSTI A JINÉ